Pesti Hírlap könyvtára. A szépművészetek könyve. Bp., 1940, Pesti Hírl... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/351/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000006/Pesti-Hirlap-konyvtara-A-szepmuveszetek-konyve-Bp-1940-Pesti-Hirlap-Rt-Kiadoi-aranyoz~II1958345
1958345
16745
351
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Pesti Hírlap könyvtára. A szépművészetek könyve. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés.
: tánczos_gábor