10210. 351. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
7 000 HUF
0 HUF
Velekei József Lajos (1950): A lélek átváltozásai (mappa). Litográfia, papír, jelzett, egy mű hiányzik, 45×64 cm (7×)
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk