Zsolt jelzéssel: Badalona 1929. Olaj, vászon, 40×50 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/351/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500033/Zsolt-jelzessel-Badalona-1929-Olaj-vaszon-40C39750-cm~II1861238
1861238
10220
351
28000
Rufpreis:
28 000 HUF 74,27 EUR , 80,00 USD
Beschreibung: Zsolt jelzéssel: Badalona 1929. Olaj, vászon, 40×50 cm
: vörös_iván