19026. 351. Gelaufene Fernauktion Juwelen
2 400 HUF 6,37 EUR, 6,86 USD
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) ovális fülbevalópár, jelzett, 1,5×1,1 cm, nettó: 1,8 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk