Fekete István: Zsellérek. Bp.,[1943], Kir. M. Egyetemi Nyomda. Hatodik... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/352/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000018/Fekete-Istvan-Zsellerek-Bp-1943-Kir-M-Egyetemi-Nyomda-Hatodik-kiadas-Kiadoi-felvaszo~II2007190
2007190
17484
352
Beschreibung: Fekete István: Zsellérek. Bp.,[1943], Kir. M. Egyetemi Nyomda. Hatodik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
: ttg