12046.
352. Gelaufene Fernauktion
Foto
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
cca 1890 Tobelbad bei Graz, keményhátú fotó Mathias Oswald grazi műterméből, hátulján pecséttel jelzett, kis sérüléssel, 11,5×17 cm