Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 252
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2007097
10123
352
Mannheim Róza (1880-1965): Corvin áruháznál. Akvarell, papír, jelzés nélkül, apró szakadással, 24×34 cm 2007095
10124
352
Mannheim Róza (1880-1965): Házak a folyó parton. Akvarell, papír, jelzés nélkül, gyűrött, 43×30 cm 1834868
10125
352
Márta Mónika (?-): Naplemente. Olaj, farost, jelzett, fa keretben,29×38 cm 2005558
10126
352
Márta Mónika (?-): Tájkép. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 25×30 cm 2005538
10129
352
Márta Mónika (?-): Téli tájkép. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 40×60 cm
2007089
10130
352
Menczel Róbert (1947-): Kőszeg vár (díszlet terv). Tempera, papír, jelzés nélkül, 35×23 cm 2005497
10131
352
Mihail Volkov (1954-): Órás. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 80×60 cm
1962206
10132
352
Molnár Dénes (1947-2000): Idol 8., litho, papír, jelzett, számozott (1/12), paszpartuban, 26×19 cm
1960990
10133
352
11000
ME jelzéssel: Vibráló romantika. Olaj, vászon, 40×50 cm
2006411
10134
352
11000
Nagy Imre (1953-): Téli délután. Olaj, farost, jelzett, keretben, 20×30 cm
2006116
10135
352
Nagy jelzéssel :Száradó fenyőfák. Akvarell, papír-karton, 34×20 cm
1897010
10136
352
Naszvadi jelzéssel: Utolsó ima. Rézkarc, papír, 25×19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF