Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 252
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1901106
10149
352
Péntek András (?-?): Juhászok (vázlat). Ceruza, papír, üvegezett keretben, 15×17 cm
2001620
10150
352
Pekáry jelzéssel: Mecset. Olaj, farost, keretben, 60×40 cm
1960092
10151
352
Piri Kálmán (1908-1983): Csatajelenet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×39 cm 2001867
10152
352
Póka György (1944-): Krizantémok. Linó, papír, jelzett, 29×49 cm 2001857
10153
352
Póka György (1944-): Ecetfa. Linó, papír, jelzett, 36×18 cm 2006641
10154
352
Pór jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 43×33 cm
2002824
10155
352
Z. Pogány jelzéssel: Női portré, olaj, vászon, 60x50 cm.
2006597
10156
352
Pólya jelzéssel: Ásító. Tus, papír, 25×27 cm 2006772
10157
352
Poll jelzéssel: Fák a dombtetőn. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 26×36 cm
1981977
10158
352
PK jelzéssel: Útmenti ház fákkal, olaj, farost, 32×27,5 cm
1991240
10159
352
Radó László (?-): Tanya. Olaj, papír-farost, jelzett, 40×61 cm
1974485
10160
352
Reményi jelzéssel: Tájkép. Olaj, falemez, üvegezett antik keretben, 8,5×11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF