Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 252
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2003916
10161
352
Remsey jelzéssel: Férfi portré. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 15×11 cm
1951282
10162
352
Rontó Lili (1980-): Mostan színes tintákról álmodom. Színes linó, papír, jelzett, 26×20 cm 2008938
10163
352
Russell jelzéssel: Vörös akt, olaj, farost, 52×33,5 cm 1976289
10164
352
Ruzicskay jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 42×30 cm
1928726
10165
352
RGY jelzéssel: Vadászcsendélet. Olaj, falemez, kopásokkal, 16×12 cm 2006046
10166
352
RT jelzéssel: Kompozíció. Akril, vászon, 40×30 cm
1973959
10167
352
RT jelzéssel: Áttűnés. Olaj, vászon, 40×30 cm
2006679
10168
352
Scheiber jelzéssel: Táncoló alakok. Vegyes technika, karton, keretben, 49×38 cm 1966145
10169
352
Schéner jelzéssel: Női portré. Olaj, karton, 40×30 cm
2006908
10170
352
Schéner jelzéssel: Karnevál. Olaj-aranyfüst, vászon-karton, 80×60 cm 2006216
10171
352
Schönberger jelzéssel: Hajók a hídnál. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 31×45 cm 1991162
10172
352
Somlai Vilma (1938-2007):Szénaboglyák, pasztell, papír-farost, jelzett, 29×42 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF