Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 252
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2001889
10197
352
Temesváry Aranka (?-): Ülő nő. Akvarell, papír, jelzett, 42×30 cm
2001888
10198
352
Temesváry Aranka (?-): Rajzoló nő. Akvarell, papír, jelzett, 37×25 cm
1978283
10199
352
Tóth B. László (1906-1981): Falusi utca / Várakozás, 2 db rajz, ceruza, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 14×20 cm (2×)
2005393
10200
352
Udvardy Flóra (1880-?): Házak a völgyben. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm 2007033
10201
352
Varga Bencsik József (1944): Dunántúli táj. Rézkarc, karton, jelzett, 25×39 cm 2006256
10202
352
Vadász jelzéssel: Velencei utcarészlet. Akvarell, papír, kétoldalas, 41×28 cm
1903455
10203
352
22000
Vágó Magda (1947-): Terasz. Olaj, vászon, jelzett, 40×50 cm
2001846
10204
352
Vidai Brenner Nándor (1903-?): Kurucztábor. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 2001852
10205
352
Veres Róza (?-): Vízparton. Rézkarc, papír, jelzett, 26×14 cm
2009405
10206
352
Vető Ágnes Róza (1912-1996): Háttal a világosságnak. Olaj, karton. Jelzett. 23x50 cm
1924344
10207
352
50000
2006658
10208
352
Zichy jelzéssel: Pornográf jelenet. Olaj, falemez, foltos, 42×62 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF