Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 252
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1962275
10209
352
Zemplényi jelzéssel: Ablakban. Vegyes technika, papír, 42×60 cm 2006210
10210
352
Zorkóczy jelzéssel: Hattyú etetés. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×22 cm
2006207
10211
352
Zorkóczy jelzéssel: Arborétum. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 23×29 cm
2006278
10212
352
Olvashatatlan jelzéssel: Álló női akt. Vegyes technika, papír, 29×16 cm 2002392
10213
352
Olvashatatlan jelzéssel: Elmúlás. Olaj, kasírozott vászon. 20x25 cm 2002615
10214
352
Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost. 17x11,5 cm Fa keretben
1971271
10215
352
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 34×30 cm 2005907
10216
352
Olvashatatlan jelzéssel: Grossglockner. Selyemkép. Jelzett. 14,5x21 cm Paszpartuban.
2005906
10217
352
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, karton, restaurálásra szorul, sérült keretben, 60×49 cm 1950600
10218
352
2006203
10219
352
Olvashatatlan jelzéssel: Színes boltívek. Vegyes technika, papír, 34×21 cm
2002059
10220
352
Olvashatatlan jelzéssel: Barátnők. Szén, papír, 56×42 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF