Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 252
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2002014
10221
352
Olvashatatlan jelzéssel: Kardvirág. Olaj, farost, keretben, 28,5×18 cm
2001880
10222
352
Olvashatatlan jelzéssel: Balaton part. Gouache, papír, 34×50 cm 2001924
10223
352
Olvashatatlan jelzéssel: Házak a hegyoldalon. Olaj, karton, keretben, 29×24 cm
1957318
10224
352
28000
1957377
10225
352
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Rézkarc, papír, 19×14 cm
1955349
10226
352
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt, szitanyomat, üvegezett fa keretben, 37×27 cm
2003055
10227
352
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, keretben, 41×26 cm
2003096
10228
352
Olvashatatlan jelzéssel: Muflonok. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 27×50 cm
1982101
10229
352
Olvashatatlan jelzéssel: Fekvő női akt. Szén, papír, üvegezett keretben, 13×24 cm 1960183
10230
352
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×19 cm 1932872
10231
352
Olvashatatlan jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, karton, üvegezett kerettel, 31×41 cm 1991283
10232
352
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír, gyűrött, 27×48 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF