Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 252
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2003052
10086
352
Hodászy Gábor (1905-?): Mosó asszonyok. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×31 cm 1962078
10087
352
Hornyánszky hagyatéki pecsét jelzéssel: Férfi portré 2 db, toll, papír, 30×20 cm (2×)
2006315
10088
352
Hornyánszky jelzéssel: Ló. Tus, papír, 26×41 cm
1900310
10089
352
Igaly József (1905-1980): Hétvégén. Akvarell, papír, jelzett, 36×49 cm
1915535
10090
352
Imre István (1918-1983): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, kopott, 31×41 cm 1849567
10091
352
50000
Innocent Ferenc (1859-1934): Múzsa. Olaj, karton (restaurált), jelzett, 36×45 cm 1899145
10092
352
Iréne Radó Vajda (1952-): Ten million Butterflies. Színes rézkarc, papír, jelzett, 27,5×15 cm
1984544
10093
352
Jakus László (?-): Halászok a tavon. Olaj, farost, jelzett, keretben, 67×112 cm 2002857
10094
352
Karlovszky jelzéssel: Gitározó koldus. Olaj, vászon-karton, sarkán kis hiba, 41×30 cm 2006923
10095
352
Katona jelzéssel: Vízpart éjszaka. Olaj, farost (enyhén vetemedett) , foltos, 60×78 cm
2001984
10096
352
11000
Robert Kasimir (1914-2002): A Bécsi Állami Operaház (1954). Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 43×40 cm
2003705
10097
352
11000
Keiss Károly (1883-1953): Firenze 1913. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF