Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 252
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1966108
10098
352
Kernstok jelzéssel: Férfi portré. Olaj, karton, 47×37 cm 1815701
10099
352
Kiss Antal (?-?): Hófödte templom, papír, akvarell, jelzett, üvegezett fa keretben, 13x20 cm. 2005562
10100
352
Kiss Ilona (1955-): Pécs régi várfal. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 18×23,5 cm 1966312
10101
352
Kmetty jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, felcsavarva, 61×42 cm 2001645
10102
352
Kontuly jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, foltos, 60×40 cm
1971338
10103
352
B. Koppány György (?-?): Juhász (2 db). Színezett rézkarc, papír, jelzett, 17,5×12 cm (2×)
2002641
10104
352
Korda jelzéssel: Modern ház. Akvarell-tus, papír, 29×42 cm
1899406
10105
352
Kórusz József (1927-2010): 3 db rézkarc, papír, jelzés nélkül, 10×14 cm (3×)
2006111
10106
352
Korda jelzéssel: Falu a hegy tövében. Akvarell, papír, 20×29 cm 2006013
10107
352
Kovács Antal (?-?): Aratás, akvarell-tus, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23×31 cm 2005556
10108
352
Kovács jelzéssel: Liszt Ferenc arcképe. Rézkarc, papír. 23x17 cm 2006070
10109
352
Kozma jelzéssel: Modern belső tér. Tus-akvarell, papír, 25×35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF