10248. 352. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
11 000 HUF 29,18 EUR, 31,43 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Melegedő gyermekek. Olaj, vászon-karton, keretben, 60×50 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk