Juwelen Zahl der Lose: 103
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2002485
19000
352
Jewellery
Béke jel ezüst fülbevalópár 0,5g 2002800
19001
352
48000
Jewellery
Arany (Au) 14 K arany nyaklánc, jelzett (585) hossz: 45 cm, nettó:5,5 g 1941631
19002
352
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr szék, jelzett, kis sérüléssel, m: 4,5 cm, nettó: 10,2 g
1897777
19003
352
Jewellery
Ezüst (Ag.) art deco cigarettatárca, jelzett, mesterjeggyel (BM), nettó: 153 g, 11×8 cm
1844243
19004
352
Jewellery
Ezüst (Ag.) pudrié, jelzett fém betéttel, gravírozott mintával, monogrammal, nettó:51 g, d:9 cm
1927586
19005
352
Jewellery
Ezüst (Ag.) cigarettatárca zománc díszítéssel, jelzett, 12×8,5 cm, nettó:165 g 1991885
19006
352
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán medál, korral díszítéssel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 9 g 2004225
19007
352
Jewellery
Díszes ezüst (Ag.) lemezlapok, 13 db, jelzés nélkül, 5,5x5,5 cm és 2,2 cm közötti méretben, nettó: 25.6 gr 1991661
19008
352
Jewellery
Ezüst(Ag) szíves gyűrű, kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,3 g 1989096
19009
352
Jewellery
Ezüst(Ag) cikkcakkos karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 2,1 g
1991875
19010
352
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, markazit díszítéssel, jelzett, méret: 58, bruttó: 6,8 g 2004463
19011
352
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc vésett dukár érem medállal, jelzés nélkül, h: 64 cm, nettó:7,9 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF