1894 Kossuth Lajos halála alkalmából kiadott Pesti Hírlap gyász számok. március 22 - április 1 között kiadott 9 újság, mind Kossuth gyászhíreivel a főoldalon. Első lapszám sérült, a többi ép állapotban
1895-1901 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1894-1899. évi jelentéséből. Bp., 1895-1901, Franklin-Társulat, 35+26+25+28+26+25 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
1897 Orvosi Heti Szemle XII. kötet. 1-26. sz. Fél évfolyam,(január-június.) Szerk.: Dr. Flesch Nándor. Aranyozott egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal, kopott borítóval.
cca 1900-2000 Vasúttörténeti tétel: Vasúti tervrajzok, szakmai nyomtatványok, vasúttörténeti kéziratok, fotók, egy jelentős gyűjtemény része, banánosládányi anyag
1904 Idegenforgalom és közlekedés. Az Idegenforgalmi és Utazási Vállalat (Központi Menetjegyiroda) beszámolója. 1902. szeptember 10.-től -1903. dec. 31.-ig. Bp.,1904, Idegenforgalmi és Utazási Vállalat, (Bp., Márkus Samu-ny.), 131 p. Kiadói kartonált papírkötésben, javított gerinccel, kissé sérült borítóval, de belül jó állapotban.