1905 Rohonczy Gedeon nyílt levele Gróf Andrássy Gyulához s a Válasz! "Attól, aki erre leghivatottabb volt." Bp.,1905, Pallas, 30+2 p. Papírkötésben, a 7. oldalon ceruzás jegyzettel.
1908-1909 Litterae Circulares ad Venerabilem Clerum Diocesis Wesprimiensis. Anno 1908-Anno 1909. Veszprém, 1908-1909, Ex Typographaeo Dioecesano, VI+112+VII+138 p. Vászonkötésben.
1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.
cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. számok, 13.,23.,36.,47.,48 számok hiányoznak, összesen 51 szám. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. Számos fotóval, illusztrációval illusztrálva. Papírkötés, német nyelven, változó állapotban, többnyire szakadozott, sérült borítóval, kijáró lapokkal./
cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. numbers, without 13.,23.,36.,47.,48. numbers. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. With illustrations, and photographs. Paperbinding, with raunchy, damaged covers, and pages are comming out.
1914 Anzeiger der Ethnographischen Abtheilung des Ungarischen National-Museums. 1907 VI. évf. Szerk.: Dr. Semayer Vilibald. Bp.-Leipzig, 1910, Magyar Nemzeti Múzeum-Karl W. Hiersemann. Kiadói papírkötés, német nyelven, felvágatlan lapokkal.