V. Falisse-J. Graindorge: Traité d'Algébre Élémentaire. Second Partie. Mons, 1883, Hector Manceaux. Francia nyelven. Korabeli aranyozott, álbordás gerincű félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
A franczia-magyar és magyar-franczia nyelv szótára. Dictionnaire français-hongroise et hongrois-français. I. rész 2. köt. Bp., 1892, Pallas. Kicsit laza, kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.