17743.
353. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
A. Conan Doyle: A köd országa. Fordította: Schmid József. Bp.,1926, Pantheon. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.