17668.
353. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Dr. Orbán Mendreszóra: Új magyar-szlovák szótár. II. kötet. Revideálta: Dr. Skultéty József. Bratislava/Pozsony,(1933),Wigand. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóban, sérült gerinccel.