17741.
353. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Eötvös Károly: A két ördög vára és egyéb elbeszélések. Bp. 1901, Révai. Díszes, kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.