Keresztény Magyar Közéleti Almanach I.-II. kötet. Bp., 1940 Pátria. Eg... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/353/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000018/Kereszteny-Magyar-Kozeleti-Almanach-I-II-kotet-Bp-1940-Patria-Egeszvaszon-kotesben-ko~II2013847
2013847
17640
353
Rufpreis:
4 000 HUF 10,61 EUR , 11,43 USD
Beschreibung: Keresztény Magyar Közéleti Almanach I.-II. kötet. Bp., 1940 Pátria. Egészvászon kötésben kopásokkal.
: ttg