17667.
353. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Madách Imre: Az ember tragédiája. A költő arcképével és Zichy Mihály öt rézfénynyomatú képével. Bp., 1912, Athenaeum, 1 t.+228 p.+5 t. Huszonegyedik kiadás. Kiadói festett szecessziós egészvászon kötésben, kopott borítóval, kissé foltos táblákkal.