18512.
353. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
May Károly: A sivatagon keresztül. II. kötet. Bp., 1906, Vass József. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, javított borítóval.