17672.
353. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Szentimrei Jenő: Verses magyar históriája. Bp.,1937,Dante. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval.