17708.
353. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Wagenbach, Klaus: Kafka Prágája. Irodalmi útikalauz. 2006, Atlantisz. Kiadói egészvászon kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.