16723.
353. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp.,1943, Dante. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, jó állapotban.