17084.
353. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 000 HUF
Középítéstan, különös tekintettel Magyarország bányászati viszonyaira. Szerk.: Litschauer Lajos. Selmecbánya, 1907, Joerges Ágost özvegye és fia. Kopott, kicsit foltos vászonkötésben, egyébként jó állapotban.