16721.
353. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Színészeti Lexikon II.kötet Mihályfi-Zsonglőr Szerk.: Németh Antal. Budapest, 1930, Győző Andor kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.