Dr. Istvánffi Gyula: Tanulmányok a szőlő fakórothadásáról. A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet közleményei. II. kötet. Szerk.: Csik-mádéfalvi Dr. Istvánffi Gyula. Bp.,1902, Pallas Rt.,VII+290 p.+I-XXIV t (számozott, színes, kétlapos lithográfiák.) Kiadói papírkötés, a szöveg részen felvágatlan lapokkal, megviselt állapotban, a kötése sérült, szétvált, a gerince részben hiányos. Ritka!
Enesei Dorner Béla: A kereskedelmi trágyák történelme, gyártása és használata. Bp.,[1925],Athenaeum, 508 p. Harmadik, teljesen átdolgozott és bővített kiadás. Szövegközti képekkel. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Vegyes könyv tétel, 3 db:
Barta Miklós: Mindennapi gyümölcseink ételben és italban. Bp.,1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó.
Dr. Günther Kühle: Szobanövények föld nélkül. Bp.,1982, Mezőgazdasági.
Sulyok Mária: Virágos ablakok, erkélyek, és tetőkertek. Bp.,1983, Mezőgazdasági.
Kiadói kartonált papírkötés.