S. Bíró Géza: A szőlő metszése és mívelési módjai. Bp., 1935, Növényvé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/353/kategorien~Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~2000007/S-Biro-Geza-A-szolo-metszese-es-mivelesi-modjai-Bp-1935-Novenyvedelem-es-Kertes~II2010678
2010678
17158
353
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: S. Bíró Géza: A szőlő metszése és mívelési módjai. Bp., 1935, Növényvédelem és Kertészet. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: hsz