1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
H. G. Wells: A világ története. (A short history of the world.) Fordította: Laczkó Géza. Bp.,é.n.,Kultura Könyvkiadó és Nyomda Rt. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.