A magyar tüzér. A magyar tüzérség története. Szerk.: Felszeghy Ferenc et al. Bp., [1943], Reé László. belül a fűzés egy helyen elvált, egyébként jó állapotban.
Szárazajtai Incze Kálmán: Háborúk a nagy háború után. A béke háborúi. 1-2. köt. Bp., 1938, Franklin. Kiadói félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
7 kötet a Harc a levegőért sorozatból: Antoine De Saint-Exupéry: Egyedül a felhők felett. Ford.: Rónay György., Anne M. Lindbergh: Zúg a szél. Ford.: Kosáryné Réz Lola., Magyar Sándor: Álmodni mertünk., Steff Tibor: Játék az éggel., Lucio D'Ambra: Szárnyas katonák. Ford.: Lányi Viktor., Valentino Tocci: Légi párbaj. Ford.: Balogh Barna., Bánhidi Antal: Pilóta lettem. Bp., é.n.,Révai-Műegyetemi Sp...
Erdélyünk és honvédségünk. Történelmi eseménysorozat képekkel. Szerk.: vitéz Rózsás József. Bp.,1941, Vitézi Rend Zrínyi Csoportja. Kiadói, sérült egészvászon-kötés, a könyvtest elvált a borítótól, kijáró lapokkal,
Hadifogoly magyarok története. Szerk.: Baja Benedek - Pilch Jenő - Lukinich Imre - Zilahy Lajos. 1. köt. Bp., [1930], Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, laza fűzéssel, néhány kijáró lappal.
Hadtudományi Lexikon I-II. Szerk.: Szabó József. Bp., 1995, Magyar Hadtudományi Társaság. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Mécs Imre (1933-) politikus, 56-os elítélt, Honvédelmi Bizottság elnöke által Dr. Galovicz János (1933-?) ny. ezredes, Magyar Hadtudományi Társaság Légierő szakosztályának volt elnöke, honvédelmi szakértő ("legfontosabb honvédelmi tanácsadómnak") részére szóló ajándékozási soro...
Makkai Sándor: Tudománnyal és fegyverrel. (Arte et Marte.) A nemzetnevelés terve. Bp.,[1932],Révai. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítékkal.