Christoph Starke: Synopsis Alte Testament V. kötet. + Synopsis Neues Testaments I-II. Kötet. Synopsis Bibliothecae Exegeticae In Vetus Testamentum: Kurzgefaßter Auszug Der gründlichsten und nutzbarsten Auslegungen über alle Bücher Altes Testaments, In Tabellen, Erklärungen, Anmerkungen und Nutzanwendungen, ; V. Theil: Die vier grossen und zwölf kleinen Propheten; mit Beyhülfe einiger Gelehrten au...
Illyés András: [A keresztényi élet tüköre avagy a szentek élete, mellyet szerzett - - erdélyi püspök, s melly megjobbitásokkal, és többítéssel hatodszor kinyomtattatott.] Buda, 1813, Kir. Univeristas betűivel, 1 t.(címkép.)+VIII+1095+4 p. Későbbi átkötött félbőr-kötésben, kopott borítóval, hiányos, sérült címlappal, sérült címképpel, restaurál lapszélekkel, a könyvtest elvált a borítótól, megvisel...
Kiss Sándor: Újszövetségi görög-magyar szómagyarázat. Segédkönyvek a Biblia tanulmányozásához. Bp.,1956, Református KOnvent Sajtóosztálya, XXIV+475+1 p.+1 t. Kiadói egészvászon-kötés.
Schneider, Johann Aloysius: Erhebung des Geistes zu Gott. Gebetbuch für katholische Christen. Pesth, é.n., Bucsánszky. 1 lev, 234 l, 3 lev, 5 acélmetszetű t. Vaknyomásos, aranyozott kiadói egészbőr kötésben, sérült gerinccel
Segneri, Paolo: Institutio parochi dum assertiones ex universa tehologia in alma ac celeberrima archiepiscopali Societatis Jesu Universitate Tyrnaviensi ... publice propugnaret. Nagyszombat, 1749, typis academicis Societatis Jesu. Kopott, kissé laza kartonált papírkötésben.
Katolikus versek. Szerk.: Alszeghy Zsolt, Kállay Miklós. Bp., [1933], DOM katolikus könyvek kiadóhivatala (DOM katolikus könyvek). Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.