Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 23
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2011135
10500
353
Ex libris - small-graphics
Maximilian Ludwig Breunner (Breuner) (1592-1635) ex librise. Rézmetszet, papír. 13x18,7 cm 1997686
10501
353
Ex libris - small-graphics
Fáy Dezső (1888-1954): Lovag. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 10×7,5 cm
2013718
10502
353
Ex libris - small-graphics
Fery Antal (1908-1994): 9 db ex libris, klf techinkák, papír, jelzettek, különböző méretben 2013710
10503
353
Ex libris - small-graphics
Karancsi Sándor: 3 db Ex libris. Vaknyomás, linó, papír, jelzettek
2016560
10504
353
Ex libris - small-graphics
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Öregember nem vénember. Színes rézkarc, papír, jelzett, 14,5×10 cm 2013226
10505
353
Ex libris - small-graphics
Kőnig Róbert (1951-2014): Thomas Benson. Rézkarc, papír, jelzett, 12×17 cm 2013706
10506
353
Ex libris - small-graphics
Meskó Anna (1943-2010)- Póka György (1944-): 4db Ex libris. Linó, papír, jelzett, / lino cut etching. 15x9 cm 2013571
10507
353
Ex libris - small-graphics
Nagy Zoltán (1916-1987): Erzsébet híd, Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 5×16 cm 2013714
10508
353
Ex libris - small-graphics
Oriol Maria Divi (1924-2013): 2 db Ex libris Fametszet, papír, jelzett
2013711
10509
353
Ex libris - small-graphics
Herbert Ott (1915-1987): 3 db ex libris fametszet, jelzett 7,5x5,5 cm / Wood engraving
2013716
10510
353
Ex libris - small-graphics
Radványi Román Károly (1900-1957): Prof. Dr. Berei Soó Rezső (1903-1980) botanikus, számára készített ex libris. Fametszet, papír, jelzetlen. 13x17 cm. 1846176
10511
353
Ex libris - small-graphics
Takács Dezső (1933-): Hajduszoboszló város iskoláinak ex librisei (7db-os mappa.). Linó, papír, jelzett. A művész dedikálásával . kb 12x10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF