10093. 353. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF 21,22 EUR, 22,86 USD
0 HUF
Hencze jelzéssel: Kompozíció: Olaj, farost, festék hibákkal vetemedéssel, keretben, 80×70 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk