10168. 353. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF 15,92 EUR, 17,14 USD
0 HUF
Márffy jelzéssel: Asztali csendélet. tempera, vászon-karton, üvegezett keretben, 38×37 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk