Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 32
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1964844
31158
353
4800
Worldwide commemorative medallions and plaques
Numismatik
~2004. "Dober dan Evropa! - Tromostvoje - Slowenije" jelzett Ag emlékérem (31,16g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP)
~2004. "Dober dan Evropa! - Tromostvoje - Slowenije" hallmarked Ag commemorative medallion (31,16g/0.999/40mm) C:UNC (originally PP) 1964862
31159
353
4800
Numismatik
~2004. "Witaj Europol - Zamek Krolewski - Polska" jelzett Ag emlékérem (31,08g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP)
~2004. "Witaj Europol - Zamek Krolewski - Polska" hallmarked Ag commemorative medallion (31,08g/0.999/40mm) C:UNC (originally PP) 1964869
31160
353
4800
Numismatik
~2004. "Tere Euroopa - Toompea / Pikk Hermann - Eesti" jelzett Ag emlékérem (31,21g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP)
~2004. "Tere Euroopa - Toompea / Pikk Hermann - Eesti" hallmarked Ag commemorative medallion (31,21g/0.999/40mm) C:UNC (originally PP) 2013766
31161
353
Numismatik
DN "A MAHART kikötői üzemigazgatóságon éven át végzett jó munkája elismeréséül az igazgatóságtól" fém plakett sérült dísztokban (114,5x77,5mm) T:1-
2011448
31162
353
4600
Numismatik
DN "Jávorszarvas" Ag emlékérem (31,3g/0.999/39mm) T:1- (eredetileg PP) ph.
ND "Moose" Ag commemorative medal (31,3g/0.999/39mm) C:AU (originally PP) edge error 2010080
31163
353
Numismatik
DN "Raffaello e Fornarina" bronzozott Zn plakett, hátlapon akasztóval (136x108mm) T:2 kopott bronzozás
2010079
31164
353
Numismatik
DN "Dante e Beatrice" bronzozott Zn plakett, hátlapon akasztóval (138x108mm) T:2 kopott bronzozás
2013401
31165
353
Numismatik
5db-os vegyes külföldi emlékérem tétel, közte NDK DN "Kronentor im Zwinger" fém emlékérem; Franciaország DN "A katedrális" fém emlékérem T:1-,2 ph.
5pcs of various commemorative medals, including GDR ND "Kronentor im Zwinger" metal commemorative medal; France ND "The cathedral" metal commemorative medal C:AU,XF edge error
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF