Gläser Zahl der Lose: 115
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1920144
11380
353
Glass-objects
Formába öntött dekoratív bonbonier, apró kopásokkal, d: 13 cm
1974605
11381
353
Glass-objects
Zöld-fehér dekoratív üvegváza, apró csorbákkal, m: 19,5 cm
2014798
11382
353
Glass-objects
Csiszolt váza, két rétegű, nagyon apró csorbával, m: 15,5 cm 2014810
11383
353
Glass-objects
Csiszolt ólomkristály váza, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 2014796
11384
353
Glass-objects
Talpas váza, homokfújt, jelzés nélkül, hibátlan, m: 19 cm 2014122
11385
353
Glass-objects
Dekoratív festett lámpa bura, hibátlan, jelzés nélkül, m:18 cm
1928250
11386
353
Glass-objects
Üveg jégtartó, fém füllel, kopásnyomokkal, m: 12 cm, d: 12 cm 1996319
11387
353
Glass-objects
Régi üveg merőkanál, kopásnyomokkal, h: 33 cm 1996552
11388
353
Glass-objects
5 db üveg süteményes tányér, kis kopásnyomokkal, d: 16 cm
1999269
11389
353
Glass-objects
Régi kölnisüveg réz kupakkkal, csiszolt dugóval, apró kopásokkal m: 9 cm 1914688
11390
353
Glass-objects
Formába öntött tálka, jelzés nélkül, hibátlan, d: 18 cm
1982204
11391
353
Glass-objects
Retró pohár, matricás, apró kopásokkal, m: 13,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF