Felix Salten: Bambi. Eine Lebensgeschichte aus dem Walde. Wien, 1926, Paul Zsolnay Verlag. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Első osztrák kiadás.
Radnóti, Miklós: Subway stops. Fifty Poem. Translated, with an Introduction and Notes by Emery George. Ann Arbor, 1977, Artis. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Vegyes orosz nyelvkönyv tétel, 5 db. Közte: Suara-Bokor-Horváth: Orosz társalgási és külkereskedelmi nyelvkönyv. (1976), Havronyina-SIrocsenszkaja: Orosz nyelvtani gyakorlókönyv (1981), Magyar-orosz szemléltető szótár. (1959.)