17033.
354. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Cs. Gergely Gizella-Haáz Sándor: Udvarhelyi varrottasok. Szentimrei Judit előszavával. Bukarest, 1977, Kriterion, 31 p.+57 t. Kiadói félvászon mappában, kopottas mappával, de egyébként jó állapotban.