Podruzsik Béla: Legújabb szakácskönyv. A polgári konyha, házi cukrászat és a diétás főzés ismereteivel. III. kiadás. Bp., 1930, Otthon Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben. Aranyozás kissé kopott, de egyébként jó állapotban
Kovács Teréz: Házi cukrászda. Nélkülözhetetlen kézikönyv a háztartásban. Számos ábrával és 300 vénynyel. Bp., 1989, Mehner. Kiadói papírkötés, reprint kiadás.
Z. Tábori Piroska: A ma szakácskönyv. 2000 recept, diétás ételek, weekendfőzés, nyers ételek. A diétás étrendet összeállította: Dr. Vincze Jenő. Külön melléklet: Így főzünk ma! A háborús idők tanácsadója, sok takarékos recepttel. Bp.,1942,Dante, XXXIV+600 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, javított, sérült gerinccel és kötéssel, kissé foltos lapokkal, megviselt állapotban.