A magyar ipar almanachja. Szerk.: Dr. Ladányi Miksa. Br. Szterényi József előszavával. Bp., 1932, "Magyar Ipar Almanachja" Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
Mezey Bertalan: Elektromótorok szerkezete, működése, kapcsolása és kezelése. Bp., 1910, Thália Kő- és Nyomdai Műintézet, 220+XXIV p. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen címkével, és sérüléssel.
Heinrich Lottner: Leiftaden zur Bergbaukunde. 2. köt. Berlin, 1873, Julius Springer, VIII+444 p.+ 6 t. (egészoldalas, részben kihajtható, litografált képtáblák.) Szövegközti fametszetekkel. Német nyelven. Későbbi átkötött aranyozott félbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésekkel, kissé foltos lapokkal.
Gyakorlati áruismeret és vegyészeti lexikon. Szerk. és kiadja: Rácz Lajos. [Bp., 1929, Codex-ny.], 254+1 p. II. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, a címlap és az utolsó lap foltos.
Rühl Lajos: Csillagászati hajózástan. Bp., 1951, Közlekedés- és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Mellékletekkel, kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
Molnár István -- Szabóné Medgyesi Éva: Az állami gazdaságok Magyarországon. Debrecen, 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.