Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 38
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2020227
10500
354
Ex libris - small-graphics
Biró Mihály (1886-1948): Ex libris Hajdu Imre, litográfia, papír, jelzett a litográfián, 12×7 cm 2019516
10501
354
Ex libris - small-graphics
Bordás Ferenc, Menyhárt József, 2 db klisé, papír, jelzettek, különböző méretben
2020014
10502
354
Ex libris - small-graphics
Bartos László (1902-1943): Pornográf ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7,5×5,5 cm 2020004
10503
354
Ex libris - small-graphics
Bartos László (1902-1943): Erotikus ex libris Weil Frigyes. Famesztet, papír, jelzett a klisén, 6×9 cm
2020242
10504
354
Ex libris - small-graphics
Buday György (1907-1990): Újmódi Radnóti, linó, papír, 11×6 cm 2020007
10505
354
Ex libris - small-graphics
Dinnyés Ferenc (1886-1958): Art deco ex libris, Víg György. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 10x8 cm
1977473
10506
354
Ex libris - small-graphics
Divéky József (1887-1951): Farsangi bál. 3 db fametszet, papír, jelzett a dúcon, 16×8,5 cm (3×) 2020210
10507
354
Ex libris - small-graphics
Helbing Ferenc (1870-1958): Dr. Domanovszky Sándor könyvtárából, ex libris, klisé, papír, jelzett a klisén, 15×8 cm
2019507
10508
354
Ex libris - small-graphics
Józsa János (1936- ): Szarvasok; Önarckép; Névadó, 3 db rézkarc, papír, jelzettek (az egyik a dúcon), különböző méretben
1896624
10509
354
Ex libris - small-graphics
Korda Béla (1899-1972): Dr Hetey Ottónak készített ex libris eredetije. Tus, papír, jelzett, 10×14 cm és az elkészült ex libris, klisé, papír, jelzett a klisén, 8×12 cm 2019163
10510
354
Ex libris - small-graphics
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Bölcsesség. Színes rézkarc, papír, jelzett, 14,5×10 cm 1899406
10511
354
Ex libris - small-graphics
Kórusz József (1927-2010): 3 db rézkarc, papír, jelzés nélkül, 10×14 cm (3×) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF