Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1978308
354
Antal Irén (1903-1999): Ülő alak, vegyes technika, papír, jelzett, 40×30 cm
1978302
10001
354
Antal Irén (1903-1999): Séta, akvarell, papír, jelzett, 30×50 cm
2022069
10002
354
Aszódi Weil Erzsébet(1901-1976): Pecázó gyerekek. Rézkarc, papír, jelzett, enyhén gyűrött,18×28 cm 2017786
10003
354
Aszódi Weil Erzsébet(1901-1976): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×29 cm
2023903
10004
354
Ágotha Margit (1938-2015 ): Intermediumok III (Nyitány). fametszet, merített papír. Jelzett. sorszámozott 32/100. 15×13,5 cm
2018562
10005
354
24000
Balog Marianna (1967-): Női akt a tengerparton. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×50 cm
2018520
10006
354
11000
Balog Marianna (1967-): Győr, Karmelita templom. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 33×27 cm
1960766
10007
354
Barta Ernő (1878-1956): Menekülők 1925. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×29 cn
2021135
10008
354
Bálint jelzéssel: Utcai jelenet. Olaj, karton, 55×42 cm 2017523
10009
354
Bíró Eszter (1957-): Táncosnő a Déri téren. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×25 cm
2018746
10010
354
BK 942 jelzéssel: Kavalkád. Ceruza, papír. 34x27cm
2021961
10011
354
Blahos Rudolf (1917-1986): Halászok II. Rézkarc, papír-karton, jelzett, 27×37 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF