10133. 354. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Somlai Vilma (1938-2007): Asztali csendélet, akvarell, papír, jelzett a hátoldalán (hagyatéki pecsét), 50×35 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk