Antik Zahl der Lose: 25
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1989692
11044
354
28000
Antique
XX. század. eleje necuke, faragott elefántcsont figura, jelzés nélkül, m: 3,5 cm
1989694
11045
354
Antique
Távol keleti kézzel festett csont lap, apró lepattanással, 3×11 cm
2005980
11046
354
11000
Antique
cca 1900 elefántcsont levélbontó, ezüst és zománc rátéttel, jelzés nélkül, h:8 cm
1878346
11047
354
19000
Antique
XX. század. eleje necuke, faragott elefántcsont figura, jelzés nélkül, m: 3 cm
1939370
11048
354
19000
Antique
XX. század eleje necuke, faragott elefántcsont figura, jelzés nélkül, m: 3 cm
1970817
11049
354
Antique
Szaru fésű, ezüst(Ag) rátéttel, jelzett, gyöngyház tokkal, 3,5×11 cm
1989693
11050
354
28000
Antique
1952478
11051
354
8500
Antique
Japán necuke: Ébenfa malac, disznó. Jelzett / Netsuke eben wood pig. Signed 4 cm 1952479
11052
354
Antique
Japán necuke: Ébenfa sellő, disznó. Jelzett / Netsuke eben wood mermaid. Signed 4 cm 1965170
11053
354
Antique
Kígyóbőrőből készült névjegytartó doboz több rekesszel. Szép, újszerű állapotban. / Snake leather name card holder 12x12x5 cm
2018749
11054
354
Antique
Ezüst (Ag.) nyelű kés készlet (6db), jelzett, Hacklander Solingen pengékkel, kettő db kimozdult a nyeléből, h:25,5 cm (6×), bruttó:394 g 2018751
11055
354
Antique
Ezüst (Ag.) nyelű kés készlet (6db), jelzett, Hacklander Solingen pengékkel, egy db kimozdult a nyeléből, h:21,5 cm (6×), bruttó:352 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF