1989 Rádi Sándor (?-?): Táncőrület. Nyárimikulás vidulás., Petőfi Csarnok 1989. augusztus 11., Skanzelizé, Ladánybene 27, Független Adó, Underground koncertplakát, 41x29 cm.
1953 Fényzsilip. Gyógyszertár belső fülkéje mint fényzsilip. Bp., Belügyminisztérium Légoltalmi Parancsnoksága Kiképzési Osztálya, Plakát Címkenyomda, offszet, a felső részén szakadással, az alsó részén hajtásnyommal, 48x70 cm.
cca 1950 Buday László (1926-?): A belső irányfény alkalmazása. Bp., Athenaeum, Fk.: Soproni Béla, litográfia, a szélein apró kopásnyomokkal, apró szakadásokkal, 46,5x68,5 cm. Ritka!