Ethel Turner: Miss Bobbie. Harold Copping illusztrációival. London,é.n.,Ward, Lock and Co. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, foltos borítóval.
Oxford World's Classics 3 kötete: Daniel Defoe: Robinson Crusoe.;Sir Walter Scott: Ivanhoe., Robert Louis Stevenson: Treasure Island. London, 1987, Chancellor Pres. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.+Jean Paul Sartre: La Nausée. hn.,én., Gallimard. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.